| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сітка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Розмір комірки | 50х50 мм |
| Товщина дроту | 2.5 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴


